Interesne dejavnosti

 Interesne dejavnosti

                                                           šolsko leto 2022/23

Brezplačne dejavnosti, ki jih organizira šola:


ANTIČNE ZGODBE
2.r
Sreda, 14.30-15.20
Jera Ivanc


ANTIČNE ZGODBE
3.r- 4.r
Torek, 15.20-16.10
Jera Ivanc


ANTIČNE ZGODBE
5.- 6.r
Torek, 14.30-15.20
Jera Ivanc


BLEŠČICA (Ritmična gimnastika) (MT)
1.-4.r
Ponedeljek, 16.15-17.45
Petek, 16.00-17.30
Športni klub Bleščica (plačljivo), prijava bo potrebna tudi direktno njim


IGRE Z LOPARJI (Mala Telovadnica)
3.r
Petek, 14.30-15.15
Športni vaditelji (MOL)


IGRE Z LOPARJI (Mala Telovadnica)
4.r
Petek, 15.15-16.00
Športni vaditelji (MOL)


IGRE Z ŽOGO (Velika Telovadnica)
3.r
Sreda, 14.30-15.15
Športni vaditelji (MOL)


IGRE Z ŽOGO (VT)
4.r
Torek, 14.45-15.30
Športni vaditelji (MOL)


GIBALNE URICE (VT)
1.r
Ponedeljek, 14.15-15.00
Športni vaditelji (MOL)


GIBALNE URICE (VT)
2.r
Torek, 14.00-14.45
Športni vaditelji (MOL)


KNJIŽNIČARSKI KROŽEK (knjižnica)
3.-9.r
Četrtek, 7.35-8.20
Sara Bunič


KOŠARKA (VT)
5.-7.r
Torek, 15.30-16.15
Sreda, 15.15-16.00
Športni vaditelji (MOL)


MALA ŠOLA JUDA (MT)
1.-5.r
Torek, 16.00-17.30
Četrtek, 16.00-17.30
Športno društvo mala šola juda (plačljivo), prijava bo potrebna tudi direktno njim


MATEMČEK (učilnica 12)
2.-3.r
Torek, 13.15-14.00
Nina Lešnjak Lepša


MLADINSKI PEVSKI ZBOR (učilnica 41)
5.-9.r
Ponedeljek, 12.50-13.40, 14.00-14.45
Torek, 12.50-13.40, 14.00-14.45
Boris Holešek


OTROŠKI PEVSKI ZBOR (učilnica 41)
2.-4.r
Torek in sreda, 7.35-8.20
Boris Holešek


PEVČKI
1.a
Četrtek, 12.55-13.40
Breda Lesar


PEVČKI
1.b
Ponedeljek, 12.55-13.40
Breda Lesar


ROKOMET (VT)
5.-7.r
Ponedeljek, 15.00-15.45
Četrtek, 15.00-15.45
Športni vaditelji (MOL)


ŠAH (učilnica 26)
1.r
Ponedeljek, 15.20-16.10
Vesna Založnik


ŠAH (učilnica 26)
2.,3.r
Torek, 15.20-16.10
Vesna Založnik


VESELA ŠOLA (knjižnica)
4.-9.r
Sreda, 7.35-8.20
Sara Bunič


VRTNARSKI KROŽEK (učilnica 27)
1.-6.r
Sreda, 14.00-14.45 (začetek 12.10.)
Katarina Črnugelj, Darja Barborič Vesel