Skoči na glavno vsebino

Projekt: Zero Waste: Bodi del igre – Varuj naš planet

Posamezni učenci iz prve triade naše šole so 18. 4. 2024 aktivno sodelovali na športno izobraževalnem dogodku, ki se je odvijal v okviru projekta Zero Waste: Bodi del igre – Varuj naš planet. Dogodek je bil organiziran v športni dvorani Baza za pet osnovnih okoliških šol. Ekipa drugošolcev naše šole je v športnih igrah dosegla najboljši čas.

Projekt »Zero Waste« skozi igro in šport na edinstven in kreativen način vzgaja otroke in mladostnike o pomenu trajnostnih praks pri varovanju našega okolja. Sestavljen je iz interaktivnega izobraževanja in športnega tekmovanja na izobraževalnem poligonu.

2

Slika 1 of 9

Cilj projekta je razvijanje odgovornega odnosa do okolja in pripravljenosti za ohranjanje narave.

Rada Modic

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost